Czy natychmiast powinnam zrobić kolonoskopię?

Witam iprosze opomoc Mojproblem trwa juz pol roku Mam ciaglyspadek ferrytyny dolna granica normy Rozmaz bialoczerwonych krwinek dolnagranica normy Gastroskopia zapalenie zoladka h.pylorydodatni Zostalam przeleczona Badanie kalu obecne jaja glisty luckiejWykonalam prywatnie z krwi badanie naYersinia Wynik dodatni Kal nakrew utajony Dodatni Wciaz spadami ferrytyna mamluzne stolce Stolec oddaje raz dziennie Na kale zauwazylam sluz czerwony Co moze byc powodem?Powinnam wykonac kolonoskopie?

Lek. Katarzyna Szymczak

Czy pasożyty i yersinia były leczone?? Przy powyższych objawach kolonoskopia jest wskazana.
Pozdrawiam