Czy nie będąc jeszcze w ciąży może coś zagrozić ewentualnie poczętemu dziecku w tym cyklu?

Witam jestem w 7 d cyklu i nie wiedząc czy mogę brać te leki wzięłam 1 tabletkę zapobiegawczo mycisyst 200 (kiedyś przepisał mi lekarz 1 tabletkę w ostatnim dniu okresu) chciałabym w tym cyklu starać się o dziecko czy nie będąc jeszcze w ciąży może coś zagrozić ewentualnie poczetemu dziecku w tym cyklu.

Lek. Michał Lenard

Lek nie będzie miał szkodliwego wpływu na dziecko, nie ma powodu do obaw. Pozdrawiam!