Leki na grzybicę pochwy a staranie o dziecko

Witam, ze względu na grzybicę pochwy, ginekolog przepisał mi Flumycon 200 mg. kazał brać 1 tabletkę co 2 dzień. moje cykle to 28-29dni. Flumycon zacznę brać od jutra. czyli ostatnia tabletka w niedzielę. czy w tym cyklu możemy się starać o dziecko czy należy poczekać? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam
ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Zalecam poczekać aż infekcja zostanie całkowicie wyleczona. Pozdrawiam