Stwierdzenie przewlekłej grzybicy pochwy

Witam . Mam problem z którym borykam się juz ponad 1,5 roku. Stwierdzono u mnie przewlekła grzybice pochwy. Brałam juz przerózne leki (Clotrimazolum dopochwowo , krem Pimafucort ) . Ostatnio jakie brałam to Flumycon (chyba 200 mg ), Nystatyne , Clotrimazolum krem i Provag .(wszystkie razem) . Zdąże wybrac leki i po kilku dniach znowu nawraca . Miałam robiony posiew moczu , ogólne badanie moczu oraz posiew pochwy wszystko wyszlo dobrze . Partner takze był leczony . Prosze o pomoc i dziekuje

Piotr Pilarski

Sugeruję wybrać się do innego ginekologa i jeszcze raz wykonać wymaz z pochwy na posiew.

Pozdrawiam.