Swędzenie i pieczenie zewnętrznych okolic pochwy

Witam, od ponad roku borykam sie ze swedzeniem i pieczeniem zewnetrznych okolic pochwy. Byłam u wielu ginekologow, nigdy nie dostalam skierowania na badania, bralam leki przeciwgrzybicze : pimafucin, pimafucort, flucofast, nystatyne, macmirror, orungal oraz przeciwbakteryjnie metronidazol. Bylam takze u dermatologa, dostalam skierowanie na badania na pasozyty, lamblie, morfologie oraz Wit D. Bylam takze leczona na zapalenie drog moczowych,, Jakie mogą byc inne powody mojego problemu?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być także wynikiem alergii. Warto rozszerzyć diagnostykę w tym kierunku.