Pieczenie i plamienie po zastosowaniu leków na grzybicę pochwy

Kobieta lat 30 lat. Byłam u ginekologa około tyg.temu. stwierdził u mnie grzybice. Dal mi leki : tabletki flumycon 200 mg -kazał brać przez 5 dni oraz jednorazowo dostalam gynazol w kremie dopochwowym. Wczesniej nie zauważyła objawów grzybiczych. Jedynie zwiększoną ilość śluzu. W. Chwili obecnej po lekach zaczęłam plamic i pojawiło się pieczenie. Czy to możliwe,ze przebarwienie z krwia związane jest z lekami?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane infekcją. Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.