Stosowanie Fluomizin i Pimafucin na grzybicę pochwy

Lekarz ginekolog przepisał mi na grzybice pochwy fluomizin i pimafucin. Kazał stosować raz dziennie na noc. I moje pytanie: Czy mam je stosować razem? Przed wlozeniem zalecil irygacje pochwy a na ulotce fluomizin pisze żeby przy stosowaniu tego nie robic. Jak mam to przyjmować?

Przede wszystkim jeśli jest to infekcja grzybicza to może na początek zastosować tylko Pimafucin 1x na noc przez 6 kolejnych dni. Z fluomizinem poczekać gdy dolegliwości nie ustąpią lub nawrócą (możliwość infekcji mieszanej bądź bakteryjnej). Pozdrawiam