Czy nieprawidłowości mogły się przyczynić do poronienia?

Chciałabym spytać o interpretację wyników badań i wskazanie, czy nieprawidłowości mogły się przyczynić do poronienia (11tc). Niestety, do endokrynolog jestem umówiona na cito za 5 miesięcy, a nurtują mnie pewne wątpliwości. Od dwóch lat leczę się na Hashimoto, które sama zdiagnozowałam, endokrynolog twierdził, że skoro tsh (jedyne badanie jakie zalecił) jest około 2,5 to wszystko jest w porządku. Mając wszelkie objawy niedoczynności zrobiłam badania anty i jednak wyszło na moje. Co więcej, starając się o dziecko, powinnam mieć znacznie niższe TSH. Los chciał, że poroniłam w 11tc. Poniżej moje wyniki i prośba o ich interpretację. Jeżeli trzeba, wybiorę się do endokrynologia prywatnie, jednak w Zielonej Górze, są oni beznadziejni:/ TSH 1,06 - norma 0,27 - 4,20 Ft3 5,02 - norma 2,02 - 4,43 Ft4 2,25 - norma 0,93 - 1,70 Anty TPO 335,0 - norma 0 - 34,0 Anty TG 486,0 - norma do 115,0 Przeciwciała TRAB 1,39 - norma do 1,0 Ponadto choruję na i insulinooporność. Przyjmuję letrox 150 0,5 tabletki dziennie oraz glucophage xr 1000 raz dziennie. Będę bardzo wdzięczna za wszelkie informacje.

Lek. Tomasz Budlewski

Wyniki są w miarę ok z widoczna suplementacja hormonalna. Obecnie są jakieś objawy? Być może dawka leku jest zbyt wysoka , kiedy było ostatnie usg tarczycy ?