Czy nieregularne miesiączki wpływają na płodność?

Witam! Staramy się o dziecko już 9 lat. Ja mam nieregularne miesiączki i brałam leki na uregulowanie, ale nic nie pomogło. Lekarka po badaniach powiedziała, że fizycznie jestem zdrowa. Mój partner także robił badania nasienia i wyniki były bardzo dobre. Co jest nie tak? Proszę o odpowiedź.

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu

Nieregularne miesiączki

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witam!

Być może warto skonsultować się jeszcze z jakimś innym specjalistą od leczenia niepłodności...  Czy na pewno byli Państwo dokładnie przebadani? Czy znaleziono przyczynę nieregularnych miesiączek? Schorzenia, wywołujące nieregularne krwawienia miesiączkowe, mogą być także przyczyną niepłodności.

Jeśli wykonali Państwo szereg badań i wyniki nie odbiegały od normy, to może być też tak, że przyczyną niepowodzeń w zajściu w ciążę są czyniki psychologiczne... Wbrew pozorom ich rola może być kolosalna! Być może warto udać się na wizytę u psychologa?

Pozdrawiam!

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty