Badanie nasienia i zajście w ciążę

witam, wlasnie odebrałam wyniki meza ( BADANIE NASIENIA ) . Ruch postepowy po 60 min. 8 % , ruch całkowity 20 % moja lekarka twierdzi ze nie powinno to wpływac na utrudnienie zajscia w ciaze. Ale naprawde mam juz dosc czekania 8 lat to długo . czy nie trzeba pomoc jakos mezowi ? prosze o pomoc .

Jeżeli o d 8 lat nie możecie Państwo zajść w ciążę to wymagacie rozszerzonej diagnostyki niepłodności. Informacja na temat badania nasienia męża nie wystarcza aby odpowiedzieć na Pani pytanie. Przyczyny niepłodności mogą być jeszcze inne.