Czy niesklecająca się szyjka macicy wymaga wizyty w szpitalu?

Witam, podczas pierwszej ciąży w 25 tygodniu trafiłam do szpitala z niewydolnością ciśnieniowo szyjkową, założono mu szew mcdonalda, udało mi się donosić ciążę i urodzić syna. Czy każda następna ciąża będzie przebiegać tak samo, czy jeśli szyjka nie skracałaby sie to i tak profilaktycznie wysłano by mnie do szpitala? Mąż chciałby mieć kolejne dziecko, ja natomiast mam obawy, nie mogę pozwolić sobie na niemożność zajęcia się swoim synem. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety jest możliwości powtórzenia się historii z niewydolnością szyjki . Niestety nikt tego na 100% nie przewidzi coś więcej może powiedzieć ginekolog po badaniu