Czy niewielki zanik kory mózgowej w moim wieku to coś poważnego?

Mężczyzna lat 28  Mam takie pytanie czy niewielki zanik kory mózgowej w moim wieku co coś poważnego jakie są skale zaników mózgu miałem robione nakłucie lędźwiowe w płynie mózgowo rdzeniowym nic mi nie wyszło natomiast w surowicy krwi wynik badania był dodatni na kwas glutaminowy 1:100 i w wyniku pisało że w surowicy zaobserwowano prawdopodobnie przeciwciała przeciwjądrowe i moje pytanie jest takie co ten wynik oznacza dla mnie co dalej robić czy to coś groźnego i co jeśli by się ta diagnoza potwierdziła i to co to znaczy potwierdziła jakieś badania dodatkowe są jeśli tak to jakie jakie jest leczenie tego czy też nie ma żadnego leczenia trzeba już z tym żyć i tylko to obserwować to znaczy co robić jakie jest badanie ew.rozszerzające tą diagnoze co żem wcześniej pisał czyli czy są badania dodatkowe czy też nie ma żadnego badania i czy wyniku już nie trzeba powtarzać na kwas glutaminowy bo wynik jest wiarygodny i czy zanik korowy jest przyczyną tego mojego wyniku dodatniego na kwas glutaminowy czy to jest może jakaś choroba autoinmunologiczna może hashimoto miałem robione eeg wynik wyszedł w porządku i drugie moje pytanie jaki jest według państwa najlepszy suplement diety dla mózgu a zwłaszcza dla kory mózgowej przy zaniku do stosowania długotrwałego czy może dopelherz aktiv dla mózgu może być czy też może jakiś inny suplement diety jeśli tak to jaki jaka jest państwa opinia na ten temat i typ dla najlepszego suplementu diety do stosowania długotrwałego bardzo źle się czuje moje objawy przy tym zaniku są bardzo uciążliwe to znaczy bóle głowy zawroty głowy szumy uszne problemy z pamięcią i koncentracją problemy oczne słabość senność spowolnienie często widzę ciemność przed oczami nie jestem w stanie normalnie pracować i funkcjonować wyprany mózg otępienie mgła mózgowa proszę mi pomóc proszę o długie i konkretne odpowiedzi na nurtujące mnie tutaj pytania i problemy opisane w tym pytaniu za wszystkie odpowiedzi z góry serdecznie dziękuję serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Szanowny Panie, niestety nie potrafię pomóc. Proszę skonsultować się z neurologiem, który będzie w stanie odpowiedzieć na wszystkie Pana pytania