Czy niski poziom testosteronu może wpłynąć na wielkość jąder?

Witam. Zrobiłem USG jąder i wyszły mi wymiary: Lewe: 1,44cm x 2,71cm x 1,84cm Prawe: 1,88cm x 2,65cm x 2,80 cm Do tego zrobiłem badanie na testosteron w krwi i wyszło 325,50 ng/dl przy normach 280-800. Czy niski poziom testosteronu może wpłynąć na wielkość jąder wydaje mi się, że kiedyś miałem je większe. Mam 19 lat, pełny zarost na twarzy i na reszcie ciała normalny, problemy z koncentracją, niski głos, normalny wzwód jak i wymiary prącia, trochę dziwna sylwetka, problemy z masą mięśniową

Ale w Pana przypadku poziom testosteronu jest w normie i nie ma powodu do niepokoju, więc nie wiem skąd to pytanie. Wielkość jąder jest indywidualną cechą każdego mężczyzny i jeśli poziom testosteronu jest w normie to nie ma powodu. Jeśli jednak ma Pan w tym względzie wątpliwości proszę w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z urologiem.