Czy normalne jest obfite krwawienie po łyżeczkowaniu?

Witam , 27/04/17 miałam łyżeczkowanie po samoistnym poronieniu ktore było ok 10/03/17. Po lyzeczkowaniu plamilam moze 3 dni i był spokój aż do 19/05 dostałam miesiączki była bardzo obfita i trwa juz ponad tydzień czy to normalne , w dniu pierwszego dnia okresu zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne yasmin , martwię sie czy to krwawienie długo bedzie trwało czy to normalne , od dnia poronienia do łyżeczkowania plamilam każdego dnia wiec miałam nadzieje ze wszystko juz wroci do normy :( dziękuje

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć