Czy normalne jest, że mężczyźnie nie staje na skutek bodźców wzrokowych?

Czy normalnym jest, że mężczyźnie nie staje na wskutek bodźców wzrokowych/węchowych, a dopiero przy pomocy kobiety? Czytałem, że niektórzy tak po prostu mają, ale chciałbym wiedzieć, czy rzeczywiście tak jest.

Dzień dobry!

Każdy człowiek i każda historia jest inna. Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa i większa ilość informacji, aby lepiej zrozumieć sytuację konkretnego mężczyzny. Może być to zjawisko naturalne, charakterystyczne dla danej osoby, ale też np. objaw uzależnienia od masturbacji, pornografii i w związku z tym osłabienie wrażliwości na inne bodźce, występujące podczas klasycznego współżycia.

Pozdrawiam!