Czy normy leukocytów mogą się różnić w poszczególnych laboratoriach?

Czy normy leukocytow moge sie roznicy w poszczegolnych laboboratoriach...W jednym byly od 4 do 10 a w kolejnym od 3 do 10 i czy jedno i drugie jest prawidlowe??

Lek. Tomasz Budlewski

Tak normy mogą się różnić między laboratoriami i w zależności od nich ocenia się wyniki. Proponuje udać się z wynikami do lekarza pediatry.