Czy obniżona liczba leukocytów może oznaczać białaczkę?

Witam serdecznie mam pytanie Czy białaczka może objawiać się obniżona liczba leukocytów mam wiele obiad białaczki lekarz nie może nic zdiagnozować jestem zmęczona i nie mam na nic siły bolą mnie mięśnia i kości po nocy wstaje tak samo zmęczona mam stany podgoraczkowe miałam robione Rtg KP usg brzucha i wszystko jest okey nie jestem przeziębienia a leukocyty ciągle się obniżają proszę o poradę bądź skoro nie białaczka to co innego trwa to już pół roku jak nie więcej proszę o pomoc

Ale taki stan powinien być diagnozowany przez hematologa. Czy problemy z diagnostyką ma hematolog? Czy miała Pani wizytę u hematologa? Czy była rozważana biopsja szpiku kostnego? Jakie są obecne wyniki badań laboratoryjnych?