Obniżona liczba leukocytów we krwi u 25-latka

co może oznaczać obniżona liczba leukocytów we krwi 3,1 tys/ul u mężczyzny 25-letniego? Czy przyjmowanie protein, białek i suplementów takich na masę, gdy się ćwiczy na siłowni może mieć wpływ na obniżenie leukocytów?

Jeśli wyniki takie się utrzymują i nie obniżają, to może być taka "uroda". Takie wyniki mogą mieć ludzie zdrowi. Mogą także świadczyć o chorobie, np. układowej (reumatycznej).