Czy od wielu TK można dostać raka?

Witam mam pytanko wczoraj miałem robione TK głowy bo miałem od uderzenia i wymioty TK wyszło dobrze ale miesiąc temu też Miałem robione TK przez 2 lata miałem z 9 razy robione TK głowy i się boje że dostane raka poczytałem i nie wiem co zrobić i pielęgniarka powiedziała że umrę na raka tak się boje mam 20 lat aż się cały jestem zdenerwowany aż się cały trzęse proszę o pomoc czy ja dostane raka od tych TK bo zawsze miałem z uderzenie i wymioty za każdym razem i dlatego się boiałem i chodziłem do lekarza a oni nic mi nie powiedzieli że mogę raka dostać czy dostane raka proszę o odpowiedź dziękuje z góry

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę pozostać pod opieka lekarza rodzinnego . Wskazana ocena neurologiczna przy powyższych objawow