Bóle i zawroty głowy oraz wynik TK
Z powodu bólów i zawrotów głowy (od 2 lat praktycznie codziennie) zrobiłem TK głowy (w ciągu całego życia 4 razy omdlenia, w wielu 10 lat uderzenie w głowę huśtawką - szyta głowa). Mężczyzna, wiek 42 lata. Wynik: 6mm ognisko hipodensji w strukturach głębokich płata skroniowego prawego o charakterze porencefalii. Poza tym cieniowanie tkanki mózgowej prawidłowe. Pozostały opis informuje tylko o prawidłowościach. Proszę o informację czy jest się czym martwić? Wizyta u neurologa za dwa miesiące :(

MĘŻCZYZNA, 41 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
konieczne jest ewentualne połączenie zmian opisanych w wyniku badan TK z objawami w bezposrednim badaniu neurologicznym. prosze koniecznie udać się do lekarza neurologa.