Czy odrętwienie palca po skaleczeniu może znaczyć coś poważnego?

Witam 3 dni temu przez przypadek skaleczyłem się nożem. Ranka jest naprawdę mała wbił mi się sam czubek w dłoń zaraz przy początku palca. Ale od dwóch dni mam problem z palcem .jest odrętwiały trochę mnie boli i ma jakby mniej siły. Czy powinnam się martwić? Udać się na konsultacje do lekarza czy może to normalne i samo przejdzie?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne
Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.