Czy odwołać drugą wizytę u ortodonty?

Jestem umowiona na druga wizyte ortodontyczna pod czas, ktorej ma zostac przedstawiony plan mojego leczenia. Wyciski na modele i zdjecia rtg zostaly zalatwione na pierwszej wizycie. Niestety postanowilam, ze leczenie podejme w innym miejscu ze wzgledu na dogodniejsze godziny pracy. Teraz zastanawiam sie, czy powinna pojsc na te druga wizyte, gdzie ma byc mi przedstawiony plan leczenia, czy może odwolac juz ja?

Jeżeli nie chce Pani korzystać z usług ortodontycznych w tym miejscu lepiej zgłosić to wcześniej, zanim ktoś przygotuje dla Pani plan leczenia z którego i tak Pani nie skorzysta. Szkoda marnować czas lekarza.