Czy osoba chorujaca na Młodzieńcze Idiopatyczne RZS może mięc tatuaż?

Od 4 lat choruje na Młodzieńcze Idiopatyczne RZS. Czytałam różne opinie co do tego czy chorując można mieć tatuaż. Chciałabym się dowiedzieć czy są duże przeciwskazania do jegi posiadania podczas choroby ?

Lek. Michał Lenard

W zasadzie nie ma bezwzględnych przeciwwskazań do tatuażu w czasie tej choroby. Powinien się jednak wypowiedzieć na ten temat również lekarz, który się Panią zajmuje. Pozdrawiam!