Czy podczas sterydoterapii można wykonać tatuaż?

Witam, Choruję na chorobę Leśniowskiego Crohna. Niestety mam teraz lekkie zaostrzenie przez co zmuszona jestem do przyjêcia krótkiej sterydoterapi- Encorton, 2tyg po 15 mg później schodzić co tydz o 5 mg. I teraz moje dość nietypowe pytanie, mianowicie czy podczas tej kuracji mogę wykonać tatuaż na ramieniu ? czy są jakieś przeciwskazania ? W internecie żadnych informacji niestety na ten temat nie znalazłam.

Ewa Gonia Dietetyk, Tychy

Nie powinna Pani w okresie zaostrzenia objawów wykonywac tatuażu.
pozdrawiam serdecznie