Czy osoba odczuwająca dyskomfort w jądrach powinna zgłosić sie do lekarza?

Witam, mam 19 lat. Półtora tygodnia temu czułem się słabo oraz odczuwałem dyskomfort w prawym jądrze więc udałem się do urologa. Pan Doktor po opisaniu objawów i badaniu palpacyjnym przepisał mi lek Olfen oraz skierowanie na usg moszny. Brałem Olfen według zaleceń przez 8 dni, około 6ego dnia zaczął mnie boleć brzuch, a wydalany kał był koloru pomarańczowego. Bóle brzucha minęły po dwóch dniach ale nadal czuję się "tak sobie" a kał jest taki jak opisałem. Czy powinienem się zgłosić do lekarza?
MĘŻCZYZNA, 20 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Dzień Dobry Panu,

Polecałabym Panu kontrolną konsultację urologiczną, i dodatkowo konsultację
u lekarza pierwszego kontaktu, który w razie potrzeby podejmie odpowiednią dla Pana diagnostykę, celem rozwiania Pana obaw.

Życzę Panu wszystkiego najlepszego,
irena.mielnik.madej@gmail.com

Psycholog, trener w zakresie rozwoju osobowości
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy