Czy osoba z nadżerką powinna się niepokoić?

Mam 61 lat. Przypadkiem przy usg jamy brzusznej dowiedziałam się, że mam w rzucie nadnercza prawego hypoechogenne ognisko o wymiarach 21x13 mm. Mam już skierowanie do chirurga onkologa, ale bardzo się denerwuję. Jaka to moze być zmiana? Za odpowiedż serdecznie dziękuję. Pozdrawiam
Lek. Michał Lenard

Może to być zmiana złośliwa, albo łagodna. Na chwilę obecną nie da się stwierdzić co dokładnie Pani dolega, onkolog zleci Pani odpowiednie badania i zastosuje właściwe postępowanie. Pozdrawiam!