Pojedyncze nieco powiększone węzły chłonne z wyraźnie zaznaczonymi wnękami

Witam!mam 35 lat i robiłam dziś usg piersi oto wynik:w lewym sutku na godz 1 w odległości 23mm od brodawki bezechowe niejednorodne ognisko z przegrodami o wymiarach 10x5,7mm.Na godz 2 w odległości ok 22 mm od brodawki hypoechogenne ognisko o średnicy 5,5mm.Na godz 10, 13mm od brodawki niejednorodne bezcelowe ognisko o wymiarach.5,7x3x8mm.W obydwu dolach pachowych pojedyncze nieco powiększone węzły chłonne z wyraźnie zaznaczonymi wnekami.Proszę o odpowiedź co to może być,trochę się niepokoje.

z opisu zmiana wygląda na obraz zmian zwyrodnieniowych nienowotworowych, ale radziłbym ponowne USG za 2-3 m-ce (po miesiączce 5-10 dzień= i y wnikiem konsultacje u chirurga onkologa