Prośba o interpretację wyniku badania USG piersi
Proszę o interpretację wyniku usg piersi: w sutku lewym na godz 2 na obwodzie sutka hypoechogenne ognisko 5,4-2,7mm,,,, na godz 4 w odległ.16mm od brodawki hypoechogenny obszar 13-2,9mm. W obydwu dołach pachowych nieco powiększone węzły chłonne. otrzymałam skierowanie do chirurga-onkologa, czekam na termin. Dziękuję i proszę o odp. Mam 30 l i urodziłam 2 dzieci,

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Opisane zmiany wymagają dokładniejszej diagnostyki. Mogą być to zarówno błahe gruczolakowłókniaki jak i wiele innych patologii gruczołu piersiowego. Proszę cierpliwie poczekać na wizytę.