Zmiana w wyniku USG piersi a ból

witam bylam pare miesiecy temu u onkologa wczesniej robilam usg piersi i taki był wynik-na zewnetrznym obwodzie lewego dołu pachowego uwidoczniono dobrze ograniczona zmiane o wym.32 na 17mm zawiera struktury hiperechogenne i hypoechogenne zmiana ta nie wykazuje unaczynnienia poza tym jest ok,wiezy pachowe lewe niewidoczne,onkolog zrobił biopsje ktora nic nie pokazala a lekarz stwierdził tłuszczaka,czy kaszaka powiedział ze nie grozny i ze to ma bolec a teraz po 2 m-cach boli mnie i to bardzo

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

proszę udać się do ginekologa. Możliwe, że konieczne będzie usunięcie zmiany.

Pozdrawiam.