Czy osoba z pękniętą szyjką macicy może rodzić naturalnie?

Witam 11 lat temu przez porodzie doznałam pekniecie szyjki macicy potem była konizacja szyjka ma 2.52 cm (Tak powoedzial lekarz ) najprawdopodobniej mam przepuklina pepkowa oraz astmę oskrzelowa. Pytanie czy mogę rodzic normalnie nie przez cc .czy są jakieś przeciwwskazania. Jestem w 24 tygodniu ciąży i mój lekarz gdy to pytam mówi że jest jeszcze za wcześnie na takie pytania.

Lek. Michał Lenard

Decyzję o sposobie urodzenia dziecka lekarz podejmuje zazwyczaj w końcowym okresie ciąży, lub tuż przed porodem. Pani lekarz ma rację. Pozdrawiam!