Czy osoba z wadą wzroku 2,75 i 0,25 może mieć prawo jazdy?

Czy przy jednoocznosci ( widzę tym okiem wszystko oprócz przeczytania bardzo małych literek z daleka np tablicy lekarskiej), ostrość widzenia i pole widzenia jest prawidłowe lewe oko 2.75, Prawe 0.25 przejdę badania na prawo jazdy? I czy w przyszłości z taką różnica wady mogę nosić soczewki kontaktowe

Witam.
Przy jednooczności można mieć prawo jazdy kat. b pod warunkiem ,że od powstania jednooczności upłynęło 12 miesięcy.
Pozdrawiam