Czy ostrzykiwanie może się odbyć, jeśli córka jest chora?

Witam córka ma mieć zabieg ostrzykiwania cystokopie. Córka ma refluks lewostronny nerki 3 stopnia. Córce wybijaja się wszystkie i 3 niestety trzy dni przed zabiegiem pojawił się bardzo duży katar i kaszel. Pomimo robienia inhalacji i podawania syropów nic nie pomaga. Czy przez te objawy zabieg może się nie odbyć. Córka ma 19 mcy.
Lek. Michał Lenard

Objawy nie powinny być przeciwwskazaniem do zabiegu. Pozdrawiam!