Syrop Pulneo na kaszel dla 6-letniej córki a sposób jego podawania

Witam Od 3 dni córka strasznie kaszle a szczególnie w nocy.Dochodzi do wymiotów flegmą. Kaszel w nocy jest duszący a w dzień raczej mokry. Robimy inhalacje z soli fizjologicznej oklepujemy i smarujemy plecki. Chciałabym podać syrop Pulneo tyle że nie wiem jak go podawać. Córka ma 6 lat i waży 24 kg. W jaki sposób prawidłowo podawać syrop Pulneo 6-letniej córce? Jaka dawka będzie prawidłowa i ile razy dziennie należy podawać syrop Pulneo? Przy okazji chciałabym również zapytać o skuteczność tego leku. Czy jest szansa, że syrop Pulneo pomoże córce w przypadku takiego kaszlu czy raczej wskazana byłaby od razu wizyta u pediatry? I jeśli jest szansa, że syrop pomoże to czy może on spowodować jakieś negatywne skutki uboczne? Czy może wywołać jakieś reakcje alergiczne albo coś takiego? Będę bardzo wdzięczna za każdą odpowiedź na moje pytanie. Pozdrawiam, Paulina.

Pulneo można podawać 3 x dziennie 5 ml.