Czy owrzodzenie rogówki można wyleczyć?

Owrzodzenie rogówki. Tata 82 lata, rzs, efektem jest usunięcie gałki ocznej, na drugim oku jest jeszcze owrzodzenie, nie ma poprawy i na szczęście pogorszenia. Leczenie trwa cztery miesiące. Czy jest szansa że wyleczy się drugie oko całkowicie aby uniknąć usunięcia jedynego oka i mieć szansę na w miarę normalne życie?

Witam.niestety źle to rokuje. Odczyny auto immunologiczne są w rżą bardzo silne i może to doprowadzić do perforacjo jednego oka.wskazana konsultacja w ch.stawów czy np MTX zlecić i jsk reagował na sterydy. Pozdrawiam serdecznie