Czy palenie e-papierosów szkodzi wzrostowi?

Witam, jestem niski (mieszcze sie w skali) i endokrynolog powiedział iz nie moge palic ponieważ nie bede rosl. Lecz czy palenie e-papierosów szkodzi wzrostowi?

Palenie e- papierosów jest tak samo szkodliwe jak palenie tradycyjnych papierosów. Najnowsze badania wykazują, że z niektórych względów e- papierosy szkodzą jeszcze bardziej niż normalne. Jest Pan młodym mężczyzną i warto rozstać się z paleniem dla swojego zdrowia i kondycji, nie tylko na potrzeby wzrostu ale z pewnością dobrze to Panu na nic nie zrobi. Trzymam kciuki i życzę wytrwałości.

Jeśli lekarz zalecił rozstanie z nałogiem, warto mu zaufać. Jeśli mimo wszystko ma Pan wątpliwości co do zasadności takiej decyzji- warto podjąć rozmowę i dopytać swojego lekarza, będzie potrafi najpełniej wytłumaczyć decyzje w Pana przypadku.