Czy paracetamol w lekach przeciwgrypowych zmniejsza skuteczność tabletek antykoncepcyjnych?

Witam, chciałabym się dowiedzieć czy paracetamol zawarty m.in w apapie czy coldrex max grip zmniejsza skuteczność tabletek antykoncepcyjnych. Czytałam różne opinie na ten temat i sama już nie wiem jak to z tym jest.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Paracetamol nie wpływa na skuteczność tabletek antykoncepcyjnych.
Pozdrawiam