Czy leki Ibuprom, No-spa i Gripex obniżają skuteczność tabletek antykoncepcyjnych?

Dzień dobry, niedawno zaczęłam stosować tabletki antykoncepcyjne. Wiem, że w ulotce jest informacja odnośnie substancji, z którymi tabletki wchodzą w interakcję, jednak wolałabym się upewnić. Czy popularne leki, tj. no spa, ibuprom, gripex wpływają na skuteczność tabletek? Jaka jest dopuszczalna dzienna dawka paracetamolu? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam

witam,
paracetamol jest lekiem bezpiecznym i zarówno no-spa nie spowoduje interakcji.
Ibuprofen równiez nie powinien miec wpływu

Max. paracetamolu można przyjąć 4 tabletki na dobę.