Czy pesser jest założony prawidłowo?

Witam , jestem w 28 tc i od trzech dni mam zalozony pessar. Czy jest mozliwe ze ginekolog zalozyl go na odwrot ? Przy aplikacji luteiny czuje wyraznie ze stozek jest na dole od ujscia pochwy a szersza czesc od strony macicy. Moze pessar sie jeszcze nie ulozyl ?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u ginekologa i sprawdzenie w bezpośrednim badaniu