Czy piersi po zakończeniu karmienia wrócą do poprzednich rozmiarów?

Karmię piersią w jednej mam dwa razy więcej pokarmu niż w drugiej. Staram się podawać dziecku i jedna i druga pierś. Czy wróci ta większą do poprzedniego rozmiaru. Co można z tym zrobić.

Lek. Tomasz Budlewski

Najlepiej dostosować karmienie tak aby piersi się wyrównały jeżeli to nie wychodzi najlepiej udac się do doradczyni Laktacyjnej