Czy plamieniu implantacyjnemu towarzyszy ból?

Witam:-) Moje pytanie brzmi odnosnie plamienia implantacyjnego a miesiaczki. Dzis mam termin spodziewanej miesiaczki. od rana boli mnie dosyc mocno brzuch jak na okres a na bieliznie pojawila sie juz brazowa plama jak na poczatku okresu. Czy plamieniu implantacyjnemu towarzyszy jakikolwiek bol? Poniewaz roznie o tym mowia i pisza. I jakie powinno miec zabarwienie takie plamienie? Z gory bardzo dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam:-)

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy najprawdopodobniej wskazują na pojawienie się miesiączki. W przypadku podejrzenia ciąży proszę wykonać test.