Czy plamy po silnym trądziku kiedyś znikną?

witam mam dość silny trądzik ŁZS i po wielu wypryskach zostały mi sine-czerwone plamki na twarzy jest ich wiele mimo że nie są okropnie duże przez co jest to mocno widoczne. Czy takie plamy to przebarwienie czy blizna? plamki te mam już od ponad 1,5roku i nie znikają ani nie blakną ale nie są to raczej dziury. Dermatolog powiedział że nie ma na to rady czy to prawda? Nie można się tych plam/blizn pozbyć? pozdrawiam

Witam , proszę umówić się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej, po obejrzeniu stanu Pana skóry lekarz dobierze najodpowiedniejsze metody jej leczenia. Bardzo często stosuje się zabiegi laserowe oraz serie peelingów medycznych.