Czy plaster Evra działa poprawnie pomimo odklejenia?

Witam. Mam pytania odnośnie plastrów antykoncepcyjnych Evra. Zaczęłam je stosować i pierwszy plaster przykleiłam na podbrzuszu , 5 dnia plaster jakby częściowo odkleił się przy kąpaniu na zagięciu na środku . Dociskałam plaster , nie odkleił się, ale czułam że luźno przylega . Plaster zmieniłam normalnie po 7 dniach. Moje pytanie brzmi .... Czy plaster działa normalnie?Jeśli nie to po jakim czasie wszystko się unormuje ? Czy potrzebuje dodatkowego zabezpieczenia i w jakim czasie ?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze przy odklejeniu zależy w jakim czasie zostało zauważone . Proponuje zapoznać się z ulotka gdzie wszystko jest wyjaśnione w Zależności kiedy zostało zauważone odklejenie