Czy plemniki z prezerwatywy mogły zapłodnić?

Witam, mam takie  pytanie, czy plemniki(sperma) były cała dobę w kondonie zamkniętym  są w stanie mnie zapłodnić jeśli  ja przedziurawiłam kondona i nalałam sobie na palec i wsadziłam w pochwę, więc czy jest możliwość, że jestem zapłodniona?

Po tej akcji z prezerwatywą jak sobie wsadziłam w pochwę tą spermę miałam na palcu i później się masturbowałam, aż mi wszystko chyba wyciekło co było możliwe, ale później jeszcze wsadziłam sobie kondona z resztkami spermy do pochwy. Czy jestem już po raz drugi mama? Tylko, że ta sperma była rzadka, czy to jakoś wpływa na zajście w ciążę?
Proszę o odpowiedź, dziękuję.

Witam serdecznie!

Sperma po pewnym czasie zmienia swoją konsystencję, co jest związane z działaniem enzymów w niej zawartych. W takich warunkach plemniki żyją krótko, maksymalnie 5 minut. Nie ma zatem możliwości, że zajdzie Pani po raz drugi w ciążę.

Pozdrawiam.