Czy po chemii można mieć dzieci?
Witam chcialam sie dowiedziec czy po chemii mozna jeszcze miec dzieci ja z mezem staram sie od roku ale niez z tego chemie mialam 5 lat temu dodam ze regularnie miesiaczkuje i podczas chemi tez nie mialam z miesiaczka problemow zawsze mialam regularnie w zeszlym roku robilam badanie ginekologiczne i usg i wszystko wyszlo dobrze nie wiem czemu nie moge zajs w ciaze mam 33 lata i juz 2 corki dziekuje bardzo z gory i czekam na odpowiedz.

KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam!
Odpowiadając na Pani pytanie: