Czy po dwóch latach jest możliwość usunięcia śruby z kostki?

Witam czy po dwóch latach jest możliwość usunięcia śruby z kostki, czy jest już za póżno ?

Witam , nie znam przyczyn założenia śruby , przebiegu zabiegu ,efektu końcowego , ani stanu obecnego - nie jestem więc w stanie odpowiedzieć autorytatywnie!!! Proszę pytać operatora!!! z.żurawski

Lek. Zbigniew Ĺťurawski

Szanowny Panie - nawet trzeba, może być w przyszłości źródłem infekcji kostnej.
Pozdrawiam serdecznie, dr n.med. Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg, Kraków