Czy po infekcji gardła można w niedługim czasie udać się do stomatologa?

Witam! Jestem świeżo po chorobie. Został mi jedynie mokry kaszel. Zalegają mi jeszcze resztki wydzieliny i co jakiś czas muszę odkrztuszać. Za kilka dni mam umówioną wizytę u stomatologa i zastanawiam się czy jej nie przełożyć. Czy mogę świeżo po chorobie udać się do stomatologa czy lepiej przełożyć wizytę i poczekać aż mi mokry kaszel całkowicie przejdzie?

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli tylko wytrzyma Pani czas który jest potrzebny u stomatologa aby ten wykonał to co ma wykonać to sadze ze ok