Czy po kuracji Vibin Mini można starać się o ciążę?

Zaczęłam stosować vibin mini na 3 miesiące na torbiela. Z chłopakiem chcemy starać się o dziecko. Czy po tej kuracji będę mogla zajść w ciążę? Czy są jakieś skutki uboczne po skończeniu i odstawieniu vibin mini? Bardzo bym chciała zajść w ciaze bez żadnych problemów

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje zacząć się starac po zakończeniu kuracji tzn najlepiej po następnej miesiączce po zakończeniu leczenia