Czy po łyżeczkowaniu macicy można zajść w zdrową ciążę?

Witam,2 pazdziernika mialam zabieg lyzeczkowania (ciaza obumarla w 9 tyg ,brak 8 tetna) 8 litopada 2017 r dostalam pierwsza miesiaczke(trwala 6 dni jak zawsze) i moje pytanie brzmi ; czy po tej pierwszej miesiaczce jak zajde w ciaze to nie ma szans na szczesliwy final? prawdopodobnie doszlo do zaplodnienia i strasznie sie boje ze ciaza sie utrzyma i znowu mnie czeka na mnie zabieg..prosze pomoc..mam 23 lata.

Witaminy w ciąży

Niestety nie da się nic przewidzieć. Ciąża może się utrzymać, jednak tego zagwarantować nie mogę.
Zwykle zaleca się odczekanie 2-3 cykli przed kolejną ciążą po łyżeczkowaniu.