Kiedy mogę zajść w ciążę po łyżeczkowaniu?

Witam, 27 sierpnia tego roku dokonano u mnie zabieg lyzeczkowania plodu w 9 tyg. Ostatnio bylam u lekarza i przypisal mi duphaston poniewaz minely juz dwa miesiace a u mnie po zabiegu nie wystapila miesiaczka. Obecniw mam miesiaczke trwa od wczoraj. Chcialabym sie dowiedzic jak teraz moge zajsc w ciaze. Skutecznie by nie doszlo do poronienia. Przyjmuje kwas foliowy.

Witam serdecznie. Nie ma specjalnych sposobów na skuteczne zajście w ciążę. Jeżeli wystąpiła już miesiączka można próbować zajść w ciążę. Dobrym posunięciem było przyjmowanie kwasu foliowego.