Czy po pobraniu komórek nadal podaje się zastrzyki z Puregonu i Gonapeptylu?

czy po pobraniu komórek nadal podaje sie zastrzyki z puregonu i gonapeptylu , czy one są tylko do czasu pobrania komórek ?

Aleksander Ropielewski

Zwykle nie ma konieczności kontynuowania terapii, jednak wszystko zależy od konkretnej sytuacji klinicznej. Powinien o tym zadecydować lekarz prowadzący, który zna najlepiej Pani stan zdrowia.